• ГДЕФилармония им. Леонида Когана
  • ДАТА24 мая 2018
  • НАЧАЛО КОНЦЕРТА19:00
  • ТЕЛЕФОН(094) 885-38-92, (056) 785-38-92
  • АДРЕСДнепр, ул. Воскресенская 6

ОПИСАНИЕ СОБЫТИЯ

Jul’s Service presents: Неперевершений мультиінструменталіст Jan Korinek у Дніпрі!
Грув! Важко добрати більш влучне слово для того, щоб описати музику Jan Korinek.

Jan – мультиінструменталіст, але своїм основним інструментом обрав орган Hammond. Його стиль і манера гри охоплює все: від автентичного блюзу до соул-джазу та фанку в стилі Richard “Groove” Holmes, Jimmy McGriff, Milt Buckner, Jimmy Smith та інших.
Його кар’єра почалася в 1995 р. і відтоді він здобув репутацію майстра, записуючи альбоми, граючи у групах, турах і фестивалях з такими майстрами та легендами, як Chuck Willis, George Freeman, Sharon Jones and the Dap Kings, The Kinsey Report, Chris Cain, Sharon Lewis, Lorenzo Thompson, Jean Toussaint, Guy King, Eb Davis, Dwight Trible та багатьма іншими.

Виступ Jan Korinek відбудеться за підтримки вже добре знаного Квартету Костянтина Колісниченка. Костянтин та Jan познайомились на Alfa Jazz Fest 2017, у якому брали участь їхні колективи, і одразу порозумілися, адже їх об’єднує спільна любов до однієї музики – органних комбо 50-х і 60-х років, блюзу, соулу, джазу та фанку.

Не проґавте один із найгарячіших концертів весни, що об’єднає музикантів, які мають одну мету – подарувати Вам якнайбільше ГРУВУ!

Jan Korinek – hammond, keyboards, vocals

Konstantin Kolesnichenko – harmonicas

Paul Seedorenko – guitar

Mikhail Lyshenko – keyboards

Dmitriy Lytvynenko – drums
Початок концерту о 19:00.

Вартість квитка: вiд 100 грн.

Квитки на Інтернет Білет

ВИДЕО