Подієвий

планер

Jul's Music Service

Дій – все можливо!

Чому він особливий?

Незамінний помічник у справах

Цей планер був розроблений людиною, яка постійно знаходиться у вирії подій. На своєму власному досвіді вона переконалася: коли майбутні зустрічі, дзвінки, переговори, івенти зафіксовані на папері, в тебе є дуже приємне відчуття, що все знаходиться під контролем. Адже той, хто вчасно планує свої справи, той впевнено рухається до успіху. Наш планер в цьому – найкращий помічник!

Стильний дизайн та зручний формат

Можна без перебільшення сказати, що це майже ідеальна річ, бо у подієвому планері немає нічого зайвого. Він має напрочуд зручний формат. Кожен розворот - це один місяць, а перед кожним місяцем ще є окреме місце для нотування планів. До того ж, планер дуже приємний на дотик, бо має якісну шкіряну обкладинку. Просто тримати його у руках – це вже задоволення!

Оригінальний підхід до планування

Рік у цьому планері починається не у січні, як у традиційних щоденниках, а у вересні. Цю новацію стовідсотково зможуть оцінити ті, для кого кінець та початок року, новорічні свята – гаряча пора, коли голову вгору підняти ніколи. Планер дає змогу ще у «старому», 2021 році, добре спланувати те, що треба, на новий, 2022 рік. Повний календар на ці обидва роки тут теж є.

Занотуйте ваші плани – і вони здійсняться!

Відомо, що наш мозок набагато краще сприймає саме ту інформацію, яка написана від руки, а не набрана за допомогою клавіатури комп’ютера чи зафіксована на телефоні. Те, що ми записали самостійно, мимоволі відкладається в нашій підсвідомості. А це означає, що нам набагато легше це запам’ятати і потім реалізувати. Ось чому подієвий планер – необхідна річ. Звичайно, якщо ви бажаєте не просто занотувати ваші плани, а й насправді здійснити їх.

53

Планера залишилось
за акційною ціною


Звичайна ціна подієвого планера складає .

Але тільки зараз, у зв’язку зі стартом продажу цього товару, у вас є можливість придбати його зі знижкою 50 %.

Тож поспішайте стати власником гарної та корисної речі лише за півціни!

Акційний попередній продаж – до

Старт продажу – з

«Працюю у сфері шоу-бізнесу, подій дуже багато. Скрізь треба встигнути, а тримати всю інформацію у голові складно. Планер допоміг мені все чітко структурувати. Всі важливі заходи записані, і це додає спокою та впевненості»

Наталя

Івентор

В мене постійно відбуваються концерти, графік дуже щільний. Часто виникає питання: як все правильно спланувати так, щоб був час і для роботи, і для відпочинку? Подієвий планер допомагає все розписати по днях. Особливо корисно те, що рік в ньому починається у вересні. На новорічні свята я маю пік замовлень на виступи, тепер все буде під контролем»

Олег

Музикант

«Подієвий планер дуже зручний – в цьому переконалася на власному досвіді. Я працюю у фінансовій сфері, кожен місяць маю здавати звітність у податкову за кількома підприємствами. Тепер нарешті маю впевненість в тому, що не забуду про жодну важливу справу. Працювати стало значно легше та ефективніше, начальник мною задоволений»

Валентина

Бухгалтер

«Раніше я мала призначати інтерв’ю, дзвінки за тиждень-два, але дуже часто забувала про них. Справи накопичувалися, я намагалася фіксувати все на окремих папірцях, але вони дуже часто губилися. Подієвий планер допоміг все розписати наперед і ні про що не забути. Окремий респект за стильний дизайн».

Марина

Журналіст

«Ділові зустрічі, переговори по телефону та скайпу, різноманітні zoom-конференції займають більшу частину мого робочого дня. Я намагався вести нотатки на гаджетах, але паперовий подієвий планер виявився набагато зручнішим, ніж сучасні засоби збереження інформації. А я помітив: коли записую свої плани, вони краще закарбовуються у пам’яті. Є додатковий стимул їх реалізовувати».

Володимир

Підприємець