Про jul’s

Юлія Пилипчак Засновниця музичного видавництва Jul’s Music


Юлія Пилипчак
Засновниця музичного видавнитва Jul’s Music


Була Артдиректором музичного закладу Cotton Bar (м. Дніпро).

Брала участь в організації багатьох музичних фестивалів та подій міста та області.

Наприкінці 2017 року Юлія створила авторський проєкт
Jul’s Service, що займався професійним підбором музикантів на заходи будь-якої складності та вирішенням будь-яких  супутніх організаційних питань.

Вже за перший рік своєї діяльності, в рамках проєкту Jul’s Service відбулось більше ніж 80 концертів по всій Україні, в яких були залучені артисти з Америки, Грузії, Чехії, Іспанії та Бельгії, а також багато креативних івентів – від невеликих закритих до повного стадіону.

До кінця 2019 року у робочій базі Юлії вже нараховувалось понад 200 закордонних та понад 1000 українських виконавців різних жанрів та рівнів, а за плечима проведення більш ніж 380 музичних подій.

Наш шлях, зміни і зростання


На початку 2020 року Jul’s Service Music оголосили себе першим музичним видавництвом Дніпра. Та почали активно працювати з авторською творчістю.

Для молодих виконавців Jul’s Service Music пропонує допомогу в розміщенні музики на найрейтинговіших музичних майданчиках, а також просування та продаж її по всьому світу, концертний менеджмент та юридичний консалтинг. Для продюсерів – великий каталог музикантів. Також Jul’s Service Music завжди відкриті до співпраці з авторами, кліпмейкерами, саунд-продюсерами, іміджмейкерами та всіма талановитими людьми, хто причетний до світу творчих витворів.

Лютий 2022 р. все змінив! Але зібравши волю в кулак, відчуваючи любов до своєї справи та своєї країни, Музичне видавництво Jul’s Service Music продовжує рухатись на своєму музичному фронті та заявляє про ребрендинг і стає Jul’s Music, продовжуючи свій шлях, підтримуючи та допомагаючи артистам монетизувати та тиражувати свою авторську і патріотичну творчість.